Cabernet Sauvignon

Gildia w Świecie World of Warcraft na serwerze Theatre of Dreams

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2008-06-20 10:12:17

Kuchiki

Administrator

Punktów :   

Pierwsze uwagi na temat forum

Stworzyłem to forum na tym serwisie, gdyż już kiedyś z niego korzystałem (przy okazji poprzedniej gry). Forum daje sporo możliwości i zdecydowanie spełnia moje i mam nadzieję, że i Wasze, oczekiwania.

Forum posiada jednak pewną małą, aczkolwiek czasem irytującą wadę. Opcja "Pokaż wszystkie posty od ostatniej wizyty" nie działa jak powinna, często wyświetlając posty, które już wcześniej zostały przeczytane. Aby to obejść należy po przeczytaniu nowych postów kliknąć "Oznacz wszystkie posty jako przeczytane" - wtedy opcja "Pokaż wszystkie posty od ostatniej wizyty" zadziała jak należy przy kolejnej wizycie na forum. Trochę to skomplikowane, ale przy małej ilości postów nie należy sobie nawet tym zaprzątać głowy.

Po lewej stronie na górze jest link "Praca od ZARAZ" - niestety, nie da się go skasować, ale można się przyzwyczaić.

W menu Profil / Wyświetlanie jest do wyboru wiele stylów, ja osobiście polecam "SexyBlack2", VbStyle - Black" lub "HYI" - są przejrzyste i nie rażą po oczach. Styl "Tribal" ustawiłem dla nowych użytkowników tylko dlatego, że ma ciekawe logo, którego inne style nie posiadają

Jeśli macie jakiekolwiek uwagi dotyczące tego forum, propozycje zmian, czy też macie mnie ochotę pojechać, bo coś źle zrobiłem, to zachęcam do wypowiedzi


Kuchiki - Paladyn [64]
Yoshe - Rouge [38]

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.akustukacze.pun.pl www.smlzl.pun.pl www.wnoz.pun.pl www.rinnegard.pun.pl www.oldstars.pun.pl